رنگ‌ها در طراحی داخلی

رنگ‌ها در طراحی داخلی

رنگ‌ها در طراحی داخلی محلی که شما مراجعان خود را پذیرا می‌شوید، این تصویر را جهت می‌دهند و قضاوت افراد را از محصول یا سرویس شما تعیین می‌کنند.

البته عموماً افراد رنگ‌ها را براساس سلیقه شخصی و حس درونی خود انتخاب می‌کنند، اما اصولی نیز وجود دارند که می‌توانند ترکیباتی صحیح و موثر به وجود آورند و در جذب بیشتر مشتری موثر باشند. در این مطلب چند توصیه رنگی برای محل کار شما داریم که می‌توانید با توجه به نوع کار و روحیه شخصی‌تان از میان آنها انتخابی مناسب داشته باشید.

رنگ‌های سرد: آبی و سبز

انتخاب رنگ بسته به نوع فعالیت، بسیار متنوع است. اما در مجموع، رنگ‌ در محیط کار بایستی باعث بالا رفتن روحیه کار و تولید شود.

در محیط‌هایی که فعالیت‌های بدنی انجام می‌شود، رنگ‌های ملایم و آرامش‌بخش، از خستگی می‌کاهد و به افراد کمک می‌کند با مدیریت نیروی خود در تمام زمان‌ها با نیرویی هماهنگ از پس انجام کارها برآیند. رنگ آبی محیطی آرام و صلح‌آمیز فراهم می‌کند و افراد را از هیجانات بی‌مورد به دور نگه می‌دارد. البته ممکن است این آرامش را در فضای کاری نپسندید و به دنبال هیجان و انرژی بیشتری باشید، اما در برخی محیط‌های کاری که تنش زیاد است، شاید این راهی برای تسکین تنش‌های روانی ناشی از کار باشد.

در محیط‌های ویژه‌ای که به تمرکز بالای فکری و عکس‌العمل‌های دقیق و سریع نیاز است، افراد باید در فضایی آرام به تصمیم‌گیری بپردازند. به طور مثال در محیط‌های درمانی و بیمارستانی و اتاق‌های عمل که تصمیم‌گیری‌ها بسیار حساس و تاثیرگذار است، رنگ زیبای سبز که ناشی از طبیعت است، می‌تواند محیطی آرام فراهم کند و به فرد قدرت تمرکز بیشتری دهد

 

تلفن:  44287488 -  44289236-021

ایمیل: info(a)irinewdesign(.)com                                                                                  اینستاگرام: newdesign.arcstudio@

آدرس: اشرفي اصفهاني شمال، بعد از چهارراه باغ فيض، خيابان وحيد درخشاني ،خيابان ابن سينا پلاك ٦ برج صدف واحد ١

 

دکوراسیون داخلی
کناف کاری
دکورسازی با چوب
نورپردازی
بازسازی
کف سازی
دکورسازی غرفه نمایشگاه
طراحی غرفه نمایشگاه
طراحی داخلی غرفه
غرفه سازی نمایشگاه
غرفه سازی مدرن
طراحی و ساخت غرفه
دکوراسیون داخلی فروشگاه
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دکوراسیون داخلی بوتیک
دکوراسیون داخلی کافی شاپ
دکوراسیون داخلی مطب
دکوراسیون داخلی مزون
دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق نشیمن
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون حمام
طراحی داخلی خانه
کلیه حقوق این سایت متعلق به طرح نو می باشد.