گروه طراحی و معماری طرح نو
گروه طراحی و معماری طرح نو
گروه طراحی و معماری طرح نو
گروه طراحی و معماری طرح نو

دکوراسیون داخلی اداری
دکوراسیون داخلی اداری

در طراحی دکوراسیون داخلی اداری باید با تسلط کامل بر چندین علم از جمله فنگ شویی و زیبایی شناسی و همچنین دانستن علم رنگ ها و تلفیقی از این علوم به همراه تخصص در زمینه معماری دست به خلق آثاری نو و بکر در این زمینه زد. البته باید طراح حتما با در نظر گرفتن موقعیت اجتماعی محلی که در ان کار می کند همچنین با توجه به کارایی محیط مورد نظر حتما در طراحی های خود موارد فوق را نیز لحاظ نماید.

طراحی داخلی اداری معمولا” به دوصورت انجام می شود که اصطلاحا”به آن طراحی باز و بسته می گویند.

در سالهای اخیر طراحی داخلی اداری باز مورد استقبال واقع شده است در این نوع طراحی تعداد دیوارها به حداقل می رسند و فضای اداری وسعت پیدا می کند.دراین نوع طراحی داخلی اداری کارمندان ارتباط بهتر و آسان تری با یکدیگر برقرار می کنند وهمچنین نظارت بر کارمندان برای مدیر خوشایندتر است .ایده اولیه طراحی داخلی اداری برای یک فضا بسیار دارای اهمیت است و باید طبق استانداردهای فضا و مرتبط با کاربرد و تعداد احتمالی کارمندان در نظر گرفته شود چرا که در صورت مناسب نبودن فضا میزان کارایی کارکنان را کاهش می دهد نتیجه می گیریم چگونگی طراحی داخلی اداری رابطه مستقیم با افزایش یا کاهش عملکرد یک سازمان دارد

طراحی داخلی

طراحی داخلی اداری دارای دو ویژگی مهم است. اول اینکه پلان و سیرکولاسیون بر اساس الگوهای موجود شکل بگیرد و دوم اینکه هیچ گونه محدودیتی برای زیباسازی بصری فضای داخل یا خارج ساختمان وجود ندارد. امروز طراحی داخلی دفتر گوگل، طراحی داخلی شرکت توئیتر و یا اینستاگرام بسیار نامتعارف تر از یک شرکت با خصوصیات تکنولوژی یا شبکه اجتماعی است. شاید جالب ترین بخش طراحی و اجرای یک شرکت اداری استفاده متنوع متریال باشد. مثلا طراحی داخلی اداری با چوب، طراحی داخلی اداری با پارتیشن، طراحی داخلی اداری با شیشه، طراحی داخلی با پلاستیک و یا طراحی داخلی اداری مدرن با تلفیق انواع متریال های رنگی برای این عرصه پرکاربرد مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین امروزه دست و فکر طراح برای خلق فضای اداری زیبا و کارآمد بسیار بازتر از گذشته است و تنها با رعایت چند اصل میتوان محیطی پویا و فعال و زیبا داشت.

مهم ترین دغدغه مدیر هر شرکتی، تاثیر محیط کار بر کارمندان است و برای اینکه هر پرسنل روحیه خوبی داشته باشد، باید از محیط کاری خود رضایت داشته باشد تا باعث افزایش راندمان کاری شود.

نکته ی قابل توجه در ابتدای طراحی این است که آیا آن اداره دارای رنگ سازمانی خاصی است؟ آیا اداره فوق جز ارگان های نظامی محسوب می شود؟ مراجعه کنندگان ان از چه قشری از جامعه هستند؟ و ده ها سوال دیگر و حتما باید بریایه کاری که در این خصوص انجام می گیرید در یک چارچوب مشخص صورت پذیرد.

 

کلمات کلیدی :

طراحی داخلی , دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی اداری , شرکت , دکوراسیون دفتر کار , طراحی داخلی اداری

 

تلفن:  44287488 -  44289236-021

ایمیل: info(a)irinewdesign(.)com                                                                                  اینستاگرام: newdesign.arcstudio@

آدرس: اشرفي اصفهاني شمال، بعد از چهارراه باغ فيض، خيابان وحيد درخشاني ،خيابان ابن سينا پلاك ٦ برج صدف واحد ١

 

دکوراسیون داخلی
کناف کاری
دکورسازی با چوب
نورپردازی
بازسازی
کف سازی
دکورسازی غرفه نمایشگاه
طراحی غرفه نمایشگاه
طراحی داخلی غرفه
غرفه سازی نمایشگاه
غرفه سازی مدرن
طراحی و ساخت غرفه
دکوراسیون داخلی فروشگاه
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دکوراسیون داخلی بوتیک
دکوراسیون داخلی کافی شاپ
دکوراسیون داخلی مطب
دکوراسیون داخلی مزون
دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق نشیمن
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون حمام
طراحی داخلی خانه
کلیه حقوق این سایت متعلق به طرح نو می باشد.